Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 18:04   #1311
lwiatko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Naprawdę ciężko wyrokować co Ci może wyjść, a co nie, nie mając jakiegokolwiek zdjęcia Twoich włosów. W przypadku koloryzacji ma znaczenie nie tylko ich kolor, ale też stan, tym bardziej jeśli będziesz robiła kąpiel. Jeśli z jej pomocą podjaśnisz włosy są szanse na poziom 6, aczkolwiek powtórzę - dużo zależy od ich kondycji. Nie wystarczy że znajdziesz kolor farby taki jak chcesz, żeby mieć takie włosy W każdym razie proponuję Ci poszukać czegoś z poziomu 6, co jest odcieniem ciepłym, typu ciemny blond brązowy, czekoladowy etc... Wydaje mi się co prawda, że to coś pomiędzy poziomem 6, a 5 i można by się pokusić o ich zmieszanie, ALE po kąpieli rozjaśniającej wzięłabym szóstkę. Kolor i tak będzie się trochę wypłukiwał, więc lepiej w przyszłości włosy nieco przyciemnić, niż niechcący wrócić do zbyt ciemnego koloru.
taki mam obecnie kolorek, końce ciemniejsze i nieco popalone...

noo nikah, to 4 miesiące później to rzeczywiście wypłukane bo to blondzik typowy:P chyba w te 6 bede celowac tylko właśnie przed 6 mam objekcje, bo robie mamie 6.35 i ma kolor ciemny karmel włosy ykhm a nie chce takich jasnych... co do tego 8.21 to wygląda trochę jak mój naturalny masz dosyć jasne już włoski także powinien wyjść, ale specjalistką nie jestem, więc niech się ktoś inny jeszcze wypowie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03224.jpg (55,1 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez lwiatko5
Czas edycji: 2012-05-10 o 18:14 Powód: dopisanie
lwiatko5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując