Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 22:23   #1318
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

Hah dzięki nie jestem fryzjerką już prędzej włosomaniaczką z 3- letnim doświadczeniem w farbowaniu farbami profesjonalnymi A że lubię kombinować to przeszłam od zmywającej się farby po blondzie przez fiksację na punkcie zimnych odcieni do stwierdzenia że jednak lepiej mi w cieplejszych jeszcze w międzyczasie wpadła kąpiel rozjaśniająca, a obecnie mam ciemno czerwone kudły Więc trochę opcji przerobiłam i jakieś tam pojęcie mam

Powiem szczerze że te perły Goldwella to taki dziwny twór, bo zwykle perła = fiolet, a oni tu maja osobno Ale w sumie i tak to będzie zimniejszy odcień więc IMHO powinno wyjść w porządku

Pamiętaj ze z wodą 3% kolor moze nieco ciemniejszy wyjść i troszkę szybciej się wypłukiwać Skoro maż już jakieś żółcienie to możesz spróbować niebieskiego połączonego z fioletem (fiolet wybija żółty więc nie wyjdzie Ci zielony )
Ciemno czerwone? Wow odważnie Jak z kondycją Twoich włosów w takim razie po tylu farbowniach ? Używasz też profesjonalnych szamponów i odżywek?
Ja po moich 2 farbowaniach w przeciągu ok. 3 mcy jestem zatroskana o moje kudły. A tu mnie jeszcze nie jedno farbowanie czeka
Co do farb wziełam Topchic 7NP i 7 A z 3%. We wtorek farbuję tylko zastanawiam się czy wszystko jednoczesnie kłaść czy najpierw na długość a potem na odrost ( ktory ma poziom 5-6)?? Bo nie wiem czy ta 3% przyciemnia tez odrost czy same farbowane włosy...
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując