Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-17, 13:25   #85
agnieszkakr1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 297
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
ever_92 nigdy z odkrytym , no co Ty
zawsze mam spodnie ciązowe z tym wysokim pasem, koszulke i sweterek


agnieszkakr1987 hehehe dobre skojarzenie
3500g to piekna waga
moze poprzedna waga nie była dobrze obliczona, nie przejmuj sie tym wogóle
już w niedziele beda wywoływac czy czekaja do poniedziałku?


boje się, że podczas porodu będę wyła :P
mam niski próg bólu... zawsze u denstysty znieczulenie brałam...
a teraz to nie wiem jak to będzie
Powiedziała, że mnie położą na oddział. Jeżeli choć troszeczkę rozwarcia będzie to będą indukować. W innym wypadku zrobią mi na koniec jej dyżuru cesarkę.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Witam się po południu Pochodziłam trochę po mieście, kupiłam buty, zahaczyłam położną. Ale wiecie, pojechałam w ciemno- bez karty ciąży itp Chciałam tylko zapytać o to wywoływanie i trzepotanie. Ciśnienie mierzyła, mam 125/80, jak na mnie wysokie- normalnie mam 100/60...Ale powiedziała, że nie jest groźne. Trochę mnie uspokoiła, mówiła tak jak wy piszecie, że to często są takie odruchy bezwarunkowe. No i stwierdziła, że przy mojej epilepsji, nawet jeśli ona się nie objawia, to powinnam mieć cesarkę. Chyba zdecyduję się na ten czwartek, za tydzień o tej porze miałabym już Maleństwo przy sobie


No położna mi dziś powiedziała, że dużo dzieci tak ma. Czasem to coś oznacza...Ale jej jest ciężko ocenić, karze mi nie panikować.


No wiesz co, termin na październik a w listopadowych siedzisz ? Nie no fajnie ! No to nie jestem sama, jak pisałam już, trochę mnie dziś położna uspokoiła.
Ja w czwartek jadę na wywołanie albo cesarkę, więc czy będzie bezboleśnie ? Tobie też szybko i bez bólu !


Macie się z tymi Maluszkami...Ale takie ciągłe wiszenie przy cycu chyba z czasem się normuje co ?
No piłka jest, zamierzam się dziś pobujać


Dzięki za odpowiedź kochana ! No właśnie, miałaś rozwarcie typowo porodowe. U mnie się nie zwiększa na razie, jest na 2 cm. Ale liczę, że albo się zwiększy albo lekarz w ogóle zdecyduje się na cesarkę. Mam być na czczo, rano. Zobaczy się !


Widzę, że totalnie nie jestem sama w tych trzepotaniach, no nic, jeśli w ogóle zapytam o to lekarza to dopiero na oddziale
Ever, u Ciebie bliżej niż dalej do tp. Będziesz coraz mocniej to wszystko odczuwać a kto wie, może będziesz kolejna ? Odpoczywaj sobie

Farminka, śliczności


Wiesz, on patrzy na to, że ja chcę, żeby tż poznał syna. Poza tym waga dzidziola jest na tyle duża, że o tej cesarce wspomina. Ach, zobaczymy. Ja mu ufam, niech robi co trzeba.

Laila,
witaj znowu !

Isgaard, ogromne kciuki, już jesteś pewnie po Czekamy na wieści

Dimaa, super opis Mój faworyt ? Twój tż i "skąd wiesz, obudź mnie później", i Twoje "Miałam wrażenie, że muszę wycisnąć arbuza i bolało bardzo. Na skurczach darłam się jak goryl"

Dariuska, jesteś kolejną któa mnie uspokaja, że nie jestem sama z tym trzepotaniem Miałam pytać, jak Twój Sebuś po przebojach z migdałami? Wszystko już ok ?

Mortisha ale cudowności Cudny ten Wasz Tymuś ! Jaka poważna mina

Nocnyskowronek, przed moim czwartkiem już się nie spotkam z lekarzem, więc już chyba to trzepotanie zostawię. Wszyscy na około, łącznie z położną mnie uspokoili
Ale masz nocki Ale prędzej czy później na pewno się unormuje...

Agnieszkakr,
wagę Adaś ma dobrą...Mój przytył ciut więcej w przeciągu takiego czasu, ale myślę, że nie masz się co martwić
Uspokoiłyście mnie dziewczyny z tą wagą. Dziękuję. Ostatnio się wielką panikarą zrobiłam. A jak sobie pomyślę, że jeszcze do niedzieli mam czekać to panikuję
__________________
Adam 20.10.2014r.
agnieszkakr1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując