Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-29, 20:41   #4269
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Nie wiem co myśleć, wydawało mi się, że mam skórę nosorożca, skoro tak dobrze reagowałam na wysokie stężenia salicyla na spirytusie. Przeżyłam bezobjawowo kilkutygodniowy romans z kwasem glikolowym, teraz kwaszę się azelainowym, poza lekkim szczypaniem przed zmyciem peelingu nie miałam żadnych objawów. Kilka dni temu wygrzebałam w szafie tubkę Acne Dermu, coby stosować coś pomiędzy peelingami i przeżywam piekło AD zawsze mnie lekko podszczypywał, ale teraz pali żywcem, skóra jest czerwona i gorąca Do rana natomiast wszystko znika

Po peelingach, mimo sumiennego filtrowania dorobiłam się w sumie 3 przebarwień na nosie od nosków w okularach (musiały usunąć filtr z tych miejsc). Nie mam skłonności do przebarwień, więc tym bardziej apeluję, żebyście uważały przy kwaszeniu, ochrona UV jest naprawdę ważna
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując