Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-29, 22:56   #4271
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie wiem co myśleć, wydawało mi się, że mam skórę nosorożca, skoro tak dobrze reagowałam na wysokie stężenia salicyla na spirytusie. Przeżyłam bezobjawowo kilkutygodniowy romans z kwasem glikolowym, teraz kwaszę się azelainowym, poza lekkim szczypaniem przed zmyciem peelingu nie miałam żadnych objawów. Kilka dni temu wygrzebałam w szafie tubkę Acne Dermu, coby stosować coś pomiędzy peelingami i przeżywam piekło AD zawsze mnie lekko podszczypywał, ale teraz pali żywcem, skóra jest czerwona i gorąca Do rana natomiast wszystko znika

Po peelingach, mimo sumiennego filtrowania dorobiłam się w sumie 3 przebarwień na nosie od nosków w okularach (musiały usunąć filtr z tych miejsc). Nie mam skłonności do przebarwień, więc tym bardziej apeluję, żebyście uważały przy kwaszeniu, ochrona UV jest naprawdę ważna
Ja tez jak sobie dam peelingami i naloze potem skinoren albo retinol to czerwonajestem. Skora jestciensza i wrazliwsza.
Niezly numer z tym przebarwieniem na nosie. Skora sie tam poci i pewnie filtr sie sciera. Ja zawsze sie filtruje, odpuszczam tylko jak wychodze na 10 minut do sklepu i tez wybieram zacieniona strone ulicy
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując