Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-17, 15:29   #3876
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Mnie właśnie kokardka ujęła i to zabudowanie też mi się podoba, gdyby nie one to pewnie stopa by latała. Kreacji jeszcze nie mam Wiem, że kupowanie butów w pierwszej kolejności to nie jest dobry pomysł, ale i tak chciałam celować w jakąś rozkloszowaną, delikatną sukienkę.



Dzięki wielkie za taką rozbudowaną opinię

Niestety mam krótkie nogi i 158 cm wzrostu, więc takie buty na pewno mi nie pomogą się wydłużyć. Zakochałam się w tej kokardce i kolorze, bo lubię urocze rzeczy Stopa leci do przodu chyba w każdych butach na obcasie, moje "najwyższe" szpilki mają 8,5 cm, koturny podobnie, więc boję się, że w takich 10,5 cm nie dałabym rady przetańczyć nawet połowy wesela.

Spróbować butów bez palców chciałam dlatego, że moim głównym problemem w chodzeniu w szpilkach jest straszne uciskanie dużego palca Po pewnym czasie to się robi takie bolesne, że jak zdejmuję buta, to nie mogę ruszyć palcem. Z małymi palcami nie mam tego problemu, ale może to też kwestia tego, że ten mój paluch jest całkiem spory i przez niego zamiast kupować rozmiar 36, celuję w 37. Na lato mam zawsze 36, bo palce odkryte. Zastanawiam się, jaki rozmiar pasowałby w takich sandałkach. Skoro stopa leci do przodu, lepszy byłby rozmiar większy?

Dzięki za rady, są bardzo pomocne Dziewczęciem chyba jeszcze jestem, bo mam 20 lat, a ludzie zazwyczaj nie dają mi więcej, niż 18
Nie ma za co, to tylko moja opinia
Ja na pewno nie wytrzymałabym na 8-10cm obcasie bez platformy, ale też nie jestem przyzwyczajona.
Kupowanie za dużych butów to nigdy nie jest dobry pomysł - w zbyt luźnych butach możesz się nabawić jakiegoś zwyrodnienia stopy. A już na obcasie to na 100% nie, bo taki but musi być stabilny. Choćby te buty były i 5 rozmiarów większe, to na wysokim obcasie, z takim skosem, stopa i tak poleci do przodu i paluch będzie Cię bolał.
Dłuższy sandał to często luźniejszy sandał, więc i ten pasek nad palcami nie będzie tak dobrze trzymał. Stopa poleci Ci do przodu, wyrwiesz sobie pasek na kostce i skręcisz nogę.
Lepiej poszukaj jakiegoś wątku/forum na temat dużego palucha, na pewno znajdziesz tam rozwiązania swojego problemu
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora