Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:02   #2168
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Dubluję pytanie - zadałam je też na perfumach - zeby zwiększyć prawdopodobieństwo, ze trafię na osobę z podobnym problemem:
Bardzo proszę o pomoc - chodzi o płatności dokonywane przez PayPal...Nie mogę płacić powyzej 50$...i robiłam już wszystko - powiazałam Paypal dodatkowo z kontem, zniosłam limity karty i nic . Jak chcę zapłacić choć 51 $ to wyskakuje mi:
Limit wysyłania pieniędzy został osiągnięty. Powiąż z kontem PayPal i potwierdź kartę debetową lub kredytową, aby usunąć ten limit.
A ja mam powiazaną kartę i ponizej 50$ nie ma problemu...Oczywiscie srodki na koncie tez mam....
Czy ktoś tak miał?
Miałam podobną sytuację.Zadzwonilam nawet do konsultatanta, który mnie poinformował że to ich jakieś wewnętrzne zabezpieczenie i sam system blokuje. Tylko że ja nie mogłam wykonać żadnej płatności. Bo jakimś czasie automatycznie mi to zniknęlo i mogłam znowu płacić.
Musisz zadzowonic do nich na info linie i dowiedzieć się. Jeżeli zdjęłaś limity z karty gdzieś w systemie chyba jest jakaś luka i nie widzi tego paypal. Oni wejdą na twoje konto i znajdą przyczynę. A może bank z którego masz kartę nie zdjął limitów?
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora