Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-11, 09:53   #1664
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witaj Nati

Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj (sobota wieczór) z Masi- długo- jest jej bardzo przykro. Mówiłam jej, ze ja też z podkarpackiej wiochy i wszystko to, co wyście tutaj mówiły.....ale nie wiem czy ją przekonałam. Bo tu nie chodzi o jakies "kompleksy" kto skąd jest- tylko o to, co napisała na początku- można się ze sobą nie zgadzać, można się nie lubic, ale dotarły do niej jakieś info. na privie- czy to od Kamy..czy od którejś z nas-nie wiem dokadnie, bo mi tego nie wyjaśniła...że jest uważana za osobę która się tu wymądrza itp...mimo że jest z wiochy. A póżniej jeszcze to haslo Kamoplamy do mnie z której ja wiochy jestem......czyżby ktos jej podsunął taka myśł...nie wiem.

Co do mnie informuję wszystkich, że jestem dumna z tego że mieszkam właśnie tu, dumna z tego kim jestem i uważam sie za dobrego człowieka. I to samo powiedziałam Masi., nawet przez pewien czas uważałam że jest lekarzem znającym się na rzeczy.

Myślę, że im wiecej wsparcia i dobrego Masi od nas usłyszy ...to pomoże ..wierzę w to, że wróci do nas. A ten, kto jej wyrządził przykrość i sprawił ze zrobiło się z tego takie śmierdzące g....powinien przeprosić. Może to zorbić na priv...mnie nie zalezy...zależy mi na tym aby Masi wóciła.
Dzięki, Novi. Przyznam, ze liczyłam na to, że troche nam sprawe rozjaśnisz.
Ludzkie emocje to bardzo wrażliwy temat. Mam jednak nadzieję, że Masi do nas wróci. Brakuje jej tutaj, jej rzeczowego i dogłębnego traktowania tematu, ale i zwykłych naszych rozmow, czy żartów. Przecież dzięki jej wiedzy i chęci dzielenia się nią, uniknęłyśmy błędów w pielęgnacji, czy nietrafionych zakpupów kosmetyków. Masi kochana, przemyśl prosze, czy warto aż tak się przejmować niesprawiedliością. To potrafi być przykre, ale puste, obraźliwe słowa godzić powinny w tego, kto je wypowiada.
Jozefinko, mysle, ze mogłaś odbierać niektóre wypowiedzi taki sposób dlatego, że może jeszcze niedługo tu jesteś, że nie do końca nas "czujesz". Fakt, często odbiegamy od tematu, wrzucając swoje prywatne sprawy, ale nie sądzę, żeby celowo, czy notorycznie traktowano tu kogoś pytajcego z lekceważeniem, czy jak natrętną muchę.
Dobrze nam tu razem, ale każda z nas jest inna, ma inne życie, status i doświadczenia życiowe i nie mamy w intencjach traktowac kogoś z góry, czy się przechwalać. Natomiast, jesli tak to wygląda z boku, to sama sie zacznę sobie baczniej przyglądać. I Twoj ostatni akapit zapamiętam. Bo zawsze można sie porozumieć. Trzeba tylko chcieć. Tak uważam.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:09
denna jest offline Zgłoś do moderatora