Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-30, 21:59   #4832
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Filtry UV a makijaż

To i ja proszę o pomoc Mam filtr z Pharmaceris (klik TUTAJ) i szukam podkładu, który współgrałby z tymże filtrem W sumie zainteresowana jestem podkładem również z Pharmaceris (klik TUTAJ) Na logikę wychodzi mi, że powinny być ok, bo to jeden producent, ale sama nie wiem... Już się trochę naczytałam o stabilizacji, destabilizacji itp, i szczerze mówiąc - mam w głowie niezły mętlik i już zupełnie nie wiem co z czym się je

Podaję składy:
Pharmaceris A SCREEN-SENSILIUM Krem-Ekran Bardzo Wysoka Ochrona do twarzy SPF50+
Składniki INCI:

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide, C12- -15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Methyl Gluceth-20, Shea Butter (Butyrospermum Parkii), PVP/Hexadecene Copolymer, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Polyacrylamide, Dimethicone/Methicone Copolymer, Xanthan Gum, C13-14 Isoparaffin, Triethanolamine, Laureth-7, Glycyrrhetinic Acid, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben

Pharmaceris F DELIKATNY FLUID INTENSYWNIE KRYJĄCY SPF 20
Składniki INCI:

Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Titanium Dioxide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propylene Glycol, Polysilicone-11, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Niacinamide, Candelilla Cera, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady's Thistle) Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499

Z góry dziękuję za radę, czy można stosować ten podkład przy tym filtrze
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora