Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiedy odmowic klientce?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-16, 20:41   #3
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: kiedy odmowic klientce?

jesli nawet podejrzewam jakąś infekcję - z uwagi na fakt, że nie jestem lekarzem, nigdy nie powiem klientce, że np. "uwarzam, że ma pani grzybicę, nie mogę wykonac zabiegu". Podejrzewam, że "grzybica" podziałałaby jak płachta na byka i klientka byłaby postawiona w bardzo niekomfortowej sytuacji. Zdarzyło mi się parokrotnie odmówić wykonania zabiegu i zawsze delikatnie starałam się wyjaśnić, że na podstawie mojej wiedzy podejrzewam "jakąś infekcję", i z uwagi na klientki dobro - żeby uniknąć rozprzestrzenienia mokroorganizmów, nie mogę wykonać zabiegu. Ąle zawsze zaznaczam, że to moje podejrzenia i odsyłam do lekarza.

Natomiast o gustach i guścikach... Cóż, ostatnio wykonałam dość długiego, migdałowego frencza bez covera, na krótkiej i szerokiej płytce, na dodatek u starszej osoby, z palcami powykrzywianymi artretyzmem... Co miałam zrobić? Odmówić? Niestety, nie mogę sobie pozwolić na luksus odsyłania klientek z kwitkiem, tylko dlatego, że mają inny gust niż ja. Zadbałam o wykonanie poprawnego technicznie seta, efekt estetyczny był nieciekawy, ale cóż, muszę czymś opłacić czynsz
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując