Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-26, 15:41   #1359
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Tez czytalam ten artykul ....

Beti , ja np mialam sporo probek kremow Eucerin , w tym duzo tego z kwasem hialuronowym co SzatAnus uzywa i mi nijak nie pasza te kremy ...zapach itd
No bo nivea pozostanie niveą, nawet jeśli nazywa się eucerin,

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aha1111 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

a i jeszcze jedno czy te skorki po pigmie beda sie pojawiac do konca terapi tym kremem czy po zejsciu starego naskorka sie to uspokoi?
Tez smaruję plamy pigmą, ale mi nic nie schodzi...Chociaż mam wrażenie, że plamy nieco jaśnieja, więc postanowiłam wykazać cierpliwość. Po neostracie też mi skóra nie schodziła. Dlaczego?!?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Izoldaaa Pokaż wiadomość
Zobaczymy za tydzien. Pory na pewno sie zwezyly, skora wydaje sie bardzo napieta, ale nie sadze, iz to efekt odmlodzenia, a jedynie proces nastepujacy po stosowaniu kremium, po ktorym zaczyna sie luszczyc. Pewnie szukam pozytywow z zainwestowanych pieniedzy...
Pzdrawiam serdecznie!
Efekt odmłodzenia jest...Ale niespecjalnie spektakularny, nie chcę Cię zrażać Ale nie są do końca zmarnowane pieniądze. Pamiętaj o nawilżaniu! I nie smaruj, jak coś będzie za bardzo szczypać i takie tam...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Tez czytalam ten artykul ....
Pewnie napisałybyśmy lepszy, co? Bardzo pozytywnie było o tym clinique even better, ale ja opiniom pań z psay kobiecej nie ufam...Zapewne dostają za darmo do testowania to zjechać za bardzo nie mogą. My to co innego - płacimy i wymagamy!
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując