Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 18:36   #88
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Na podstawie tego, co piszesz na forum. To są twoje słowa, więc MUSISZ wziąć za nie odpowiedzialność i za to jak cię ludzie przez te słowa będą postrzegać. Tak w ogóle wysuwasz piszemy przez u zwykłe, słownik się kłania.
Nie ma w tym nic złego dopóki nie odbija się to na innych. Zaczynasz skreślać ludzi za kilka włosów na nogach. Pewnie skreślasz też za inne rzeczy, a to powinno już ci dać do myślenia, że coś jest tu nie halo. Zobacz na inne dziewczyny, które golą uda i na ich podejście do człowieka, im tutaj nikt do zarzucenia jakoś nic nie ma.
Szanuje. Tak jak pisałam wcześniej, nie chcę cię obrażać. Tak samo nie chcę ci narzucać niczego. Nie piszę ci przecież: Masz nie golić ud, bo to głupota! Nic ci przecież takiego nie piszę, próbuję ci tylko zwrócić uwagę na pewną sprawę, to wszystko. To ty sobie dopowiadasz resztę i robisz z siebie ofiarę.
Ja to rozumiem i jeszcze raz podkreślam. Uważanie czegoś za fajne lub be to jedno, a skreślanie ludzi i prawie biczowanie za coś to już inna sprawa.
Wiesz perfekcjonizm to szerokie pojecie i nie obejmuje ono tylko i wylacznie wygladu

Moje zdanie i moj perfekcjonizm odbija sie na innych ?
ty chyba sobie zartujesz (pozatym skad mozesz o tym wiedziec,znasz mnie ? ) kto Ci powiedzial ,ze ja skreslam ludzi,bo maja wlosy na nogach ? Ty chyba nie wiesz co mowisz ! .....
Powtarzam,nie znasz mnie nic kompletnie o mnie nie wiesz,wiec nie oceniaj mnie bo nie masz do tego prawa,nie mowi mi co mam robic,bo kim Ty jestes,zeby mi mowic co mam robic ?

nie robie z siebie ofiary i jako ofiara sie nie czuje,ale nikt nie ma prawa mnie oceniac,jesli mnie nie zna,a wyciaganie tak absurdalnych wnioskow na podstawie kilku zdan to jest poprostu smieszne.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując