Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 12:25   #3544
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Mnie też jakoś Alterra nie pasuje - nic mnie nie zachwyciło z tej serii Miałam i szampony i odżywki i żele do mycia i peelingi - zużyłam wszystko do końca, ale jakoś efektów pielęgnacyjnych super nie widziałam i męczyły mnie przesłodzone zapachy. Teraz właśnie zużywam żel do mycia ciała z serii sensitive jako żel do golenia nóg (do ciała się nie nadaje - jakoś tak oblepia, że blee) i kontempluję wywalenie balsamu do ciała z tej serii (zatyka mi pory i czuję taką paskudną powłoczkę, a brak zapachu to taki chemiczny smrodek). Miło tylko wspominam mydełka alterrowe i krem do mycia twarzy z różą - reszta raczej na nie. Żałuję tylko, że nie spróbowałam olejków...
nie wywalaj tego balsamu! zmieszaj pol na pol z jakas lanie pachnaca oliwka i masz super nawilzajaco-lagodzace smarowidlo na suche miejsca (ja mieszalam z oliwka hipp i smarowalam sie cala taka mieszanka; dal rade po calodniowym bieganiu w morzu i lezeniu na plazy, czy po goleniu )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora