Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rzesy przy lysieniu plackowatym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-24, 11:59   #2
Oleczkaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: rzesy przy lysieniu plackowatym

Najlepszy klej do rzes jest z ArtDecowedług mnie dobrze jest tez lekko obrysowywac powieke ciemna kreska...tzn zalezy jaka masz karnacje:/ u mnie w rodzinie mojej babci powypadały wszystkie włosy.Co prawda to nei ten przedzial wiekowy ale moja babcia zawsze elegancka kobieta,przed pewna ważna uroczystoscia byłam z nia w sklepie po rzęsy...pare razy kupowala takie kepki w cenie koło 15-20zł...niestety nei sprawdziły sie...dołaczony do nich klej wcale nei trzymał.Ten z górnej półki ArtDeco jest rewelacyjny.Kiedys sama na sylwestra kupiłam sobie takie kępki i klej.Niestety jest troche drogi...no i musialam kupic specjalny zmywacz...który swoja droga do tanich równiez nei nalezy,żeby przy ściaganiu nie wyrwac wlasnych rzes.Powtarzam sie ale ten klej jest rewelwcyjny...bardzo mocny...rzesy z tej firmy równiez solidnie wykonane.Moze nie panuje moda na malowanie czarna kreska brwi...?jednak znam równiez kilka osób których dotkneło to łysienie...malujac taka kreske zamiast brwi i przyciemniajac powieki...tzn robiac kreske na granicy rzes znacznie poprawily wyglad.3maj sie mam nadzieje ze chociaz troszeczke pomogłam
Oleczkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując