Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-20, 14:24   #1977
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
o shit wygląda u mnie na brąz

się wie i jeszcze fatalne światło dziś

taka zmyłka

ja chcę już lato


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie kwadrać! mnie się podobają takie

cieszę się, jednak ja tęsknię za moimi kwadratami


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ładnie, ale nie wiem czy wskazówka nie jest za bardzo spiłowana ? jak patrzę na zdjęcie to po lewej stronie?

trochę, generalnie mam z nią problem, bo jest trochę krótsza od reszty, a i tak ją ostatnio pominęłam w piłowaniu


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4523837 8]Aż musiałam się upewnić co do numerka, bo wydawało mi się, że to czerń, a na zdjęciu nie wygląda.

Czemu już wracasz do kwadratów? Ładnie Ci tak, a jakbyś jeszcze zaostrzyła... [/QUOTE]


światło lampki ją tak zmieniło

tęskno mi trochę, ale zobaczę, może jeszcze trochę przy nich zostanę


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jest ładnie. Ale:
Maluch ciut za długo w stosunku do reszty (zapuściłabym ciut resztę , prócz kciuka a jego jeśli można, odrobinkę spiłowała), i wskazówka chyba z jednej strony bardziej wypukła.

a mi się wydaje, że to wskazówka jest za krótka i maluch jest w porządku


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jak golasy wyglądają, czy jest coś do spiłowania ale pewnie jak myślisz o kwadratach to nie chcesz ostrzej próbować.

jest do piłowania, jest ale zastanawiam się czy próbować jeszcze czy wracać, nie wiem


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Cisza tu jakaś, trzeba dyskusję rozpętać

no i super jest


dzień dobry
ależ mnie ta uczelnia dobija.. zrywam się o 8 żeby pojechać na 9:30 w sprawie wf'u - dostaliśmy opie*dol i nas wygonili.. no dzięki
aa i jeszcze tekst pana D. 'a i powiedzcie paniusiom w dziekanacie, że burdel mają w papierach i niech się tutaj w sprawy wf'u nie wtrącają'
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora