Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 16:33   #4014
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Po jakim czasie znikają Wam przebarwienia? Są teraz moją największą zmorą i jestem ciekawa, czy Acne-derm się z nimi upora... W przyszły czwartek jadę na dwudniową wycieczkę klasową i drżę na myśl o tym, że wieczorem będą mnie widzieć bez makijażu... Zaczynam mieć obsesję. Właśnie przez przebarwienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Oczywiście wiem, że nie uporam się z tym w tydzień, ale pytam na przyszłość : p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jesli jedziesz na wycieczke klasowa to podjezewam, ze jestes bardzo mlodziutka moja skora przed 20-stka bardzo szybko sie regenerowala i przebarwienia tez duzo szybciej znikaly, teraz musze sie niezle nazluszczac by byl efekt. Ale ostatnio lacze tonik zluszczajacy z lierac z zelem skinoren i musze przyznac, ze nowe slady znikaja bardzo szybko a i starsze tez cos sie zmywaja.

Dzisiaj zamowilam osobie ten slynny liquid od paulas chocie, uzywal ktos? Jednak strefa T bez salicyla u mnie nie dziala jak trzeba.
Ciekawi mnie tez ich nowy krem z kwasem azaleinowym i salicylowym oraz zel z glikolem.

Kupilam tez ten podklad clinique anti blemish. Jest ok, calkiem ladnie wyglada ale krycie nie jest jakies rewelacyjne. U mnie czasem tez ciemnieje, i nie wiem dlaczego raz zachowuje sie ok a innym razem nie, bo codziennie nakladam go na filtr i nic nie zmieniam.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora