Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 16:22   #2246
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Łaski nie robią w tym Douglasie...

Odnośnie ewentualnego rabatu w D.
Wystarczy powiedzieć że chyba jednak pójdziesz do Sephory bo mają tam teraz -20% oglądając jakiś produkt. Mi kilka razy na tej zasadzie dawały zniżki. Tylko z giftami gorzej. W S mam zniżke i gifty

Raz pamiętam wysłałam TŻ do Sephory po zakup pudru. I podałam mu w smsie numer karty Sephory do zniżki bo były vipy.
TŻ przyjeżdza do domu i wtf? Ma reklamówkę z Douglasa.
I mówie mu że miał to kupić w Sephora. I że przepłacił!
A on że napisałaś Douglas, co było nie prawdą tylko coś sobie ubzdurał. Przy kasie oczywiście Pani w Douglasie nabiła cenę bez rabatu. To TŻ że partnerka ma rabat 20% i że on nie wie o co chodzi i podaję moje imię i nazwisko. Sprzedawczyni szuka w systemie, w notesiku, pyta koleżanki i w końcu dała rabat -20% nie wiadomo jaki
Niby tak ale na Mac zniżka nigdy nie wchodzi, generalnie tym razem też miał nie wchodzić bo mac się nie zgadzał ale douglas się upieral żeby wchodził i postawił na swoim.







Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super, paletka cudowna noc zakupów w tym konkretnym D czy we wszystkich?

W konkretnym blue city




Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wooow super! Ta paletka jest sama w sobie boska, a co dopiero z rabatem -20%






Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby i u Ciebie się spisało

A, no widzisz... Moim zdaniem nie ma się co bać - ta fuksja jest jak najbardziej noszalna. Ja maluję resztę twarzy klasycznie, "bez kolorów" (cielisty cień, czarny tusz, brwi jak zwykle) i wtedy jadę z ustami

Chciałam burgund a Rebel to chyba bardziej śliwka. Diva pewnie byłaby lepszym wyborem...

Myślicie, że jak zadzwonię na infolinię, to wymienią mi te pomadki?


Graty!
Eeej, weź mnie pociesz, że piszesz o Nocy Zakupów w stacjonarce a nie online

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Kazałam tż obczajać ze mną słocze Divy i Rebel i powiedzieć która lepsza
Powiedział, że Rebel i mam sobie kliknąć od niego na walentynki Hihi - oczywiście zmilczałam, że wczoraj opłaciłam dwie
Ale tak czy inaczej jest na maksa fajny, bo powiedział, że miał dla nas załatwioną na jutro sesję spa w Gdyni, ale z uwagi na fakt, że jestem chora i kaszel nie pozwala mi zbyt długo wyleżeć to nieco zmodyfikuje prezent

Ma chłop od czasu do czasu przebłyski geniuszu

Tylko teraz muszę wybrać kolejną szminę poza tymi dwiema co już wczoraj kupiłam I zaś problem

W konkretnym spokojnie w Blue City dziś od 20
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora