Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-02, 23:05   #656
Jezzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: własny depilator laserowy

Wyszukiwarka nic nie znalazła...ale może akurat ktoś coś wie
Szukam opinii o domowym urządzeniu IPL Me My Elos....czy warto za niego tyle płacić?? Znalazłam go w jednym sklepie i kosztuje nieco ponad 1900 zł, teraz doszła jeszcze jakaś nowsza wersja i koszt 3 tys. Więc myślałam o tej pierwszej wersji.
Czy faktycznie ta funkcja RF przyspiesza proces usuwania włosków? Elos jako jedyny ponoć usuwa także jasne włoski, a obawiam się że po X sesjach kiedy włoski zaczną odrastać pojedyncze, jasne...to Rio i Silki'n nie dadzą rady się z nimi rozprawić...
Mam średnio-jasną karnację i ciemne włoski. Po depilacji wrastają mi włoski, po goleniu...( od czasu pierwszej depilacji) też + podrażnienia gojące się bardzo długo, krostki...., kremy do depilacji podobnie. Lato przechodzę z reguły w spodniach, o bikini nawet nie mówię, bo słowo koszmar to za mało Dlatego wpadłam na pomysł ,że może taki domowy IPL byłby tą jedyną i najlepszą metodą. Ale im więcej czytam tym mniej wiem o tych urządzeniach oraz które wybrać ( koszt późniejszej eksploatacji: lampy, ilość błyśnięć itp.)
Jezzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując