Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Narty w Austrii - gdzie najlepiej jechać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 18:46   #19
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Narty w Austrii - gdzie najlepiej jechać?

A więc hania811 tak jak obiecałam, wczoraj wróciłam z Ischgl i zdaję relację Stoki rewelacyjnie przygotowane, słoneczko przez 5 dni. Cały region tak ogromny, że nie dało rady wszystkimi trasami zjechać. Austriacy są rewelacyjnie przygotowani!! Pomimo, że byłam tam pomiędzy sezonami to było Nightshow przygotowane przez instruktorów tamtejszej szkoły, ot tak w środku tygodnia. Atmosfera niesamowita a Apres Ski!!!!!! Szkoda gadać trzeba to przeżyć!!! Poznałam tam holendrów, którzy tam 5 raz z rzędu byli.
Jak się zalogujesz na stronie Ischgl i podasz w jakim okresie chcesz jechać, to przyślą Ci maila z hotelami które w tym okresie maja wolne pokoje i od razu możesz rezerwować. Jak będziesz nocować w Ischgl tak jak ja, to dostaniesz zniżkę na karnet - my mieliśmy zniżę 20 euro dla każdej osoby. Jak coś pisz na priv to podam więcej szczegółów.
Powiem tylko tyle - chciałabym tam wrócić i mogłabym jeździć innymi trasami i do innych knajp chodzić
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora