Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-23, 09:49   #1925
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Lumene jest zupełnie inna. Mam na myśli konsystencję - bardziej przypomina korektor lub podkład niż pastę. Nieraz czytałam opinię, że np. na bazie ArtDeco trudno się rozciera cienie, a na Lumene już nie.
Zresztą wiesz co, wyślę Ci próbkę. Mam jej wciąż sporo, więc to żaden problem. Przetestujesz i będziesz wiedziała, czy Ci ona odpowiada czy nie. Może tak być? To w ramach podziękowania za primer od jmw.

Przeniosę ostatnie posty na plotkowy.

A co do avka to dziękuję za miłe słowa, ale fotka jest stara - robiona jakoś zimą. Jestem na niej znacznie bledsza i mniej piegowata niż teraz - taką wolę siebie bardziej niż w porze letniej.
A czemu te posty przenosicie??? Przecież to plotkowy i mozna o wszystkim...hmmm,chyba o czyms nie wiem

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aga, ja mam podobne doswiadczenia. 5 dni na wyjezdzie i cera do bani, moja wina bo sie szwagierki podkladem lancome mazialam - tragedia! Po powrocie pomalowalam sie niezastapionym EGM i dopiero wygladalam jak czlowiek

Lorri, wlasnie z zainteresowaniem przeczytalam Twoj post na watku skladnikowym i powiem krotko: szacunek! jestes skarbnica wiedzy
Już szukam tego składnikowego...Lori, co ty tam wypisujesz ,że Cię dziewczyny tak chwalą. Obawiam sie troszeczkę , ponieważ przygodę z Wizażem zaczęłam dawno temu , szukając coś o kosmetyku znalazłam recenzje na Wizażu.No i stwierdziłam , że muszę 75 % kosmetyków wywalić Oj Lori, otwieram kolejną furtkę,aż się boję...
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to Darianny do kreacji, drugie jak robilam to nie sfotografowalam,
co do bloga to walcze z techniką- bez powodzenia...
Ech...ja tez czekam na Twojego bloga...uwielbiam mieć cos czego nie może mieć 5 innych kobiet...chyba że z Wizażu
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Mój zakupoholizm ostatnio uwidacznia się w dziwnych momentach - dziś zamówiłam 3 tomy mangi - stówka nie moja... No ale ja muszę mieć tę mangę, jak mi całej nie wydadzą to się rozpłaczę i każę TŻowi drukować mi brakujące odcinki
przecież Wy wszystkie jesteście zakupoholiczkami I co to jest Manga??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To rob ten blog w trymiga, bo pewnie sie nawroce dzieki twoim firdygalkom (wdzieczne bardzo sa)
Gratuluje avansu Vril

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Eh... nie mam siły czytać wszystkiego... Przepraszam...

Gratuluje Vril, zzielenienia się

Koszmarny dzień, nie wiem jak to się stało ale wyszło że mam 100zł manka w pracy [kasa, Macdonald].

Są 2 możliwości:
* albo gdzieś posiałam, np wrzuciłam do kasy i wypadło
* ktoś zabrał, bo dostęp do niej teoretycznie miały 2 osoby a praktycznie kazdy, wystarczyło coś nabić i już, gotowe.

Pracuje od 2 miesięcy i największe manko wyniosło 5zł, zawsze pilnuję pieniędzy, rozmieniania itd.

Dziś przestałam ufać ludziom...
Współczuję Ci bardzo, i Cie rozumiem .W mojej pierwszej pracy zniknęło 300 zł, gdzie moja pensja była chyba 500 bo tylko kilka dni. Wyciągnął mi z kasy kolega kiedy nie byłąm na barze..ale był monitoring, nawet ja o nim nie wiedziałam Najlepsze , że jak wyszło wszystko na wierzch , to jeszcze teego kolegi broniłam , że on na pewno by tego nie zrobil Nie wiem co powiedzieć , nawet jak macie monitoring to nic nie da, bo jak piszesz do kasy miało dostęp kilka osób
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora