Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Smackersy - zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 21:48   #1370
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe a o tym nie pomyślałam a faktycznie - poczta polska potrafi zaskoczyć a mój listonosz w poznaniu zostawia awizo nawet jak jestem w domu, nawet nie dzwoni do drzwi czasem. Pół biedy gdybym mieszkała w wieżowcu na ostatnim piętrze i winda była w naprawie. Mieszkam na parterze jakieś 10m od skrzynki...
Dzięki!!
Lasencje- ktokolwiek zna się na tych carmexach?
ja mieszkam na 1 i też nie przynosi większych poleconych. Kilka razy nawet widziałam, jak siedział na poczcie i wypisywał awiza....
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
na tych sie nie znam, bo ja kupuje w superpharm i tylko w sloiczku.. a w sumie 2 razy kupilam, bo one nie chca sie skonczyc
u nas przedwczoraj listonosz ten od paczek przywozac jedna paczke chcial zostawic 2 dosc duze paczki dla sasiadow. pomine, ze my wynajmujemy to mieszkanie i nie znamy sie z sasiadami.. ale sam fakt zostawienia paczki u sasiadow..
To u mnie norma! Bo z paczkami jeździ inny oddział poczty i na szczęście oni je przywożą. Ale tutaj albo zostawiają u sąsiadów i zostawiają awizo w drzwiach, że paczka jest naprzeciwko, albo w ogóle nie zostawiają
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując