Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-18, 17:23   #2597
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
O Miszelcia nasza popołudniową drzemkę musiała sobie strzelić nie podpuszczaj mnie kobieto, bo aż mnie korci cusik napisać ALe kochana jesteś i tak - nawet pokusiłaś się na forum o avence poczytać chyba i tak trzeba od próbek zacząć, ja chyba emulsję miałam w ubiegłym roku (nie pamiętam, bo wtedy jeszcze tak nie analizowałam wszystkiego no i was nie znałam). Jak wypróbuję to dam znać. A Ty Lapielko jakbyś była pierwsza to pisz o spostrzeżeniach

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Miszka - Ty lepiej symuluj dalej i niech całuje
no kochana,kochanai niech Cie nie korciduzo z avenek nowości wyszło...w moim wiekuto juz strzyka tam i ówdzie takze Tż ma duzo roboty hi hi

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

A dziękuję...wymiennie sie komplementujemy:cmo k:
......................... ......................... .....................

wiesz , to juz chyba ten wiek ....sie lase na mile slowka robimy

odezwala sie do mnie na naszej-klasie kolezanka , ktora w Szwecji mieszka , dawno sie nie widzialysmy i napisala mi ,ze swietnie wygladam i czy sie z nia na kawke wybiore bo Ona w Polsce kilka dni bedzie ...no jak mi tak napisala to co mam kawy z Nia nie wypic ....dzis na 18 sie umowilysmy i mam babskie pogaduchy , musze sie na bostwo zrobic co by tej dobrej opini co do wygladu na zywo nie zepsuc

milego popoludnia i wieczorka zycze
Miłego spotkanka i plotkowania
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora