Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-02, 21:50   #570
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Kasperka w moim przypadku fraxel to jedna wielka wtopa pieniędzy. Nawet jednej małej blizenki którą mam od dawna nie usunął. Akurat ona mi nie przeszkadzała ale nawet z takim maleństwem sobie nie poradził. Co do przebarwień to po zbaiegu wyszły mi mocniejsze. Wstydze się swojej twarzy więc nie wkleję tu zdjęć ale dla Ciebie mogę zrobić wyjątek i wysłać zdjęcia przed i po na priva. Przed jest 100 razy lepsze niż po. gdybym wiedziała że zmasakruję sobie twarz za kilka tysięcy to pojechałabym za to na wakacje.

Poczytaj proszę wątek na wizażu peeling czy laser? Tam jest mnóstwo wypowiedzi zwykłych smiertelników. na początku ochy i achy bo producenci i lekarze naganiali a jak już to się stało popularne to opinia drastycznie spadła.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Kasperka jak juz wkleisz zdjęcie to zgodnie z regulaminem nie można usuwać bo to niby niszczenie wątku. Daje tylko znaka żeby Ci nie zablokowlai konta.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując