Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 12:11   #1378
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzis rozdziewiczylam moje Bal de Minuit. To byl moj pierwszy raz z cieniami Guerlain i musze przyznac, ze po prostu opadla mi kopara. Te cienie sa po prostu Cos niesamowitego. Juz dawno nie bylam pod takim wrazeniem. Teraz chce koniecznie te czworki do smoky, co desti wklejala

Za to podkladem Pearly White jestem raczej rozczarowana. Pierwsze pare minut na twarzy - cudo, ale potem cos sie dzieje niedobrego i strasznie mnie wysusza, pomimo porzadnego nawilzenia, podkresla suche skorki, ktore przed nalozeniem podkladu nie istnialy W dodatku mam wrazenie, ze na mnie ciemnieje Ale moze to zima? Wplyw kaloryfera? Dam mu jeszcze troche czasu, lecz jak sie nic nie poprawi to wysle go w swiat Szkoda
Ja chyba jako pierwsze też zakupię właśnie te Bale Po Twoim zachwycie pragnę ich jeszcze bardziej. Chyba za długo się wstrzymywałam po rozczarowaniu starą wersją...

Co do podkładu to może faktycznie przez porę zimową? Dla mniej na zimę idealny jest Aqua. Od 2 dni testuję Parure Gold, ale nawet na mojej mieszanej cerze czuję lekkie ściągniecie.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora