Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-13, 08:21   #427
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Dziewczyny pamiętajcie o tym, że mak na konkurs to coś innego niż wklejenie go na forum. Na MM liczymy na konstruktywną krytykę- wizażanki doradzają-pomagają a w mniejszym stopniu oceniają, do tego możemy założyć kilka wątków w których przedstawimy swoje pomysły. Jeżeli startujemy w konkursie to zazwyczaj dajemy z siebie wszystko, to co robi się na codzień staje sie niezwykle trudne bo dochodzi stres no i reguły- tylko jeden makijaż. Z głowy pełnej pomysłów trzeba wybrać tę jedna perełkę i przedstawić ją w jak najlepszy sposób. A nie kazdy ma takie możliwości.
Stwierdzenie "zawalona twarz niewiadomo czym, różowy i turkusowy plastik" jest conajmniej niegodne tego forum. Mam dziury w wątkach- nie wszystkie czytam ale nie spotkałam się nigdy z tym, żeby któraś z wizażanek w taki sposób krytykowała makijaż innej forumowiczki. Bo tak naprawdę czemu takie słowa mają słuzyć? Temu, że ktoś poprawi technikę malowania? Nie wydaje mi się... Praca konkursowa to wizja makijażystki i trzeba pamiętac o tym, że nawet jeśli się nam coś strasznie nie podoba to mogło być to zamierzone- uczestniczki konkursu nie miały przecież możliwości opisania swoich prac.
Jeśli ktoś ma ochotę chodzic z biedronką to oczywiście niech to robi ale nie wolno w taki sposób wypowiadać się na temat innych pracy- to jest po prostu nieeleganckie.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując