Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 10:40   #796
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Tak szybciutko bo lecę do pracy...

Maliniarka - śliczny ten Golden Paris

trihomonas - bardzo ładny kolorek taki mój I pazurki również bardzo ładne Troszkę może do przypiłowania ten kciuk ale co tam i tak są śliczne A w ogóle to witamy w wątku pazurkowym

Nowa_Nadzieja
- no, Kochana jak tak wyglądają Twoje połamane paznokcie Śliczne pazurki, zresztą jak zawsze, bo nie pamiętam jakiś twoich pazurków, które by mi się nie podobały Kolorek troszkę nie dla mnie, nie widzę się w czymś takim (choć ostatnio podobno to modny kolorek) ale twoje dłonie wyglądają z nim ślicznie
Pogłaskaj Pieska ode mnie Już ma jakieś imię?

Dziewczynki, mam taki problem i proszę o radę. Nie wiem co się dzieje, czy to z tego gorąca czy co, ale pomalowałam paznokcie ( odżywka i dwie warstwy lakieru) tak ja zawsze odczekałam tyle ile trzeba, lakiery są nowe bo kupione może 2-3 tyg temu ( już ich używałam i było wszystko oki) tymczasem teraz zrobiły się gęste, a co najgorsze - po pomalowaniu na paznokciach powstały okropne pęcherzyki/ bąbelki Zupełnie nie wiem jaka może być tego przyczyna, taka sytuacja powtórzyła mi się z trzema kolejnymi lakierami... Dodam, że stoją one w pokoju na półce nie są narażone na promienie słoneczne... Lakiery są z GR i Wibo. Nie dość, że mam króciaki to jeszcze te lakiery takiego figla mi płatają
a są połamane bo tutaj na lewej na wskazującym,bok jest lekko spiłowany i krzywy ale nie chciałam obcinać ale prawa ręka poszła cała
dziękuję

tak piesek ma na imię Czarek i dzisiaj był jego "pierwszy raz" na tarasie na dworze,bo tak to spał ze mną w pokoju ale chyba mu się spodobało a upaprany dzisiaj może zabiorę go nad wodę to się wypluska a pogłaskać pogłaskam ,nawet ucałuję


to do temperatury chyba wiesz co,wieczorem wez je go gorącej wody wrzuć i powinno być ok nie martw się

a ja przedwczoraj miałam pomalowane na nude paznokcie i poszłam na miasto i wiecie co? normalnie mi się lakier roztopił i z paznokci spłynął maskara!
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora