Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 12:41   #2604
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane




---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w trakcie swoich kosmetycznych rozważań doszłam do wniosku, że ten puder z Circus może dawać efekt tafli. Na pudrze z VL jest napisane shimmer powder, a na tym z Circus highliting powder. A to jednak jest różnica.
Przestańcie tak kusić bo mam ochote na pozostałe 3 lakiery i perfumy, a w portfelu pusto
Jeżeli tak faktycznie będzie to przepadłam z kretesem i kupię kolejny rozświetlacz
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora