Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-18, 19:45   #2136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ale d***aa ze mnie Polazłam do Dougiego kupić tacie coś na prezent. I zamiast grzecznie iść do domu, to po odejściu od kasy podreptałam najpierw do stoiska z Phenomene aby pomacac chwalony prze Hole Olę krem do rąk, ale niestety testera już nie było, został ten do ciała.
Potem przyciagneło mnie jak zła magia stoisko Bobbi Dopadłam białego błyszczyka z najnowszej kolekcji Brightening lip gloss, który miał dać efekt mokrych i wydatnych ust i jezu, dawał, ze prawie wyszłabym z błyszczolem pod pachą, ale się opanowałam, juz miałam iść gdy Konsultanka tego stoiska podsunęła mi pod nos szminke bobi bladorózową, która dawała podobny efekt jak błyszczyk, prawie znowu przepadłam, jak zobaczyłam swoje usta w lusterku ...ostatkiem sił sie zmotywowałam i uciekłam stamtąd aby nie wyjśc oskubaną, w przelocie jeszcze powąchałam Lutensy i stwierdziłam, ze Serge Noir kiedyś będzie mój. Po czym udałam się z premedytacją do Inglota wybrac jakiś lakier. Spędziłam jak durna 40 minut w nim kontemplujac i malujac pazury na rózne kombinacje, po czym stwierdziłąm, ze nie wiem który i wyszłam tylko z pisakiem do korekcji lakieru ale mam na oku taki burgundowy, jak wytrzyma na paznkociu 2 dni bez odprysku to kupię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora