Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-14, 08:40   #1765
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, używałyście Nail Tek Xtra formuła?
czy uzywałyscie jej tylko jako kurację bez lakieru kolorowego? czy próbowałyście też jako baza pod kolorowy lakier?
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja uzywalam jako baza w tydzien mialam nowe paznokcie co ciekawe formuly foundation sie u mnie nie sprawdzaja i gdy ich uzywam paznokcie zzaczynaja sie luszczyc na nowo.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
NailTek Xtra to najlepsze "cos" na moje paznokcie. Jakies 2 lata temu uzywalam tych foundation i OK, poprawily wyglad paznokci, ale powiedzmy bez szalu. Rok temu nabylam Xtra i po pierwszej kuracji (jakis miesiac) bardzo ladnie mi naprawil rozdwajajace se paznokcie, natomiast po drugiej (zaczelam 2 miesiace temu), doslownie CUD, moje paznokcie sa TWARDE, rosna w niebywalym tempie, sa nie do zdarcia, nie moge sie na nie napatrzec, sa takie ladne, NIGDY w zyciu nie mialam tak pieknych paznokci i tak trwalych, lakier sie trzyma na nich bez mala ponad tydzien bez zadnego ubytku, a nie uzywam Top Coat! Jestem pod wrazeniem !!!
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora