Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-15, 20:26   #4023
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się?

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Niestety takie dni też nadchodzą. Odpocznij i nie daj się poczuciu że grzeszne jedzenie Cię pocieszy albo wzmocni.

Ja ciągle czekam jak ODpuchne i @ sobie pójdzie.
Fajny pomysł z karnetem. Ogólnie sądzę że wszelkie bony i karnety to fajne pomysły.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn. ja mam dzisiaj fizycznie coś nie tak. Rano byłam na wycieczce z Młodym z przedszkola i chyba tam wymarzłam trochę (bardzo się u nas pogoda zmieniła), bo nagle wszystkie mięśnie mnie zaczęły boleć. Poza tym bardzo wcześnie dzisiaj wstałam i miałam sporo nerwów (w sensie: emocji) z tym wyjazdem, bo to nasza pierwsza wycieczka pkolna.

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Mój kolekcjonuje whisky, tak sobie leży i leży [emoji3]

W zeszłym roku na rocznicę mój dostał właśnie karnet na strzelanko - strzał w 10[emoji23]

Persephone a kiedy będziesz miała wyniki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

[emoji122][emoji106][emoji3] ależ to musi być podbudowywujące [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tej tomografii? Mam już. W tym, co jest - wszystko ok. Ale okazało się, że nie mam dwóch tętnic w tym obwodzie w mózgu, jest to kwestia osobnicza, ale dokopałam się do badania opublikowanego w jakimś amer. czasopiśmie naukowym, które stwierdza, że u większości osób z migreną z aurą (taką, jak ja mam) koło Willisa (czyli tętnice w mózgu) jest niepełne. Za tydzień mam neurologa.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora