Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietypowi i trudni mężczyźni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-16, 00:26   #40
Alia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 74
Dot.: Nietypowi i trudni mężczyźni

Ruda beksa, nie chce rozwijać tutaj mojej opinii na ten temat bo jest skrajnie pesymistyczna. Często nawet mysle sobie, że jestem gotowa na wieczne singielstwo a ginekolog, która wiecznie pyta czy próbowałam współżycia odpowiedziałam, że umrę dziewica 😂😂 Przez chwila czytałam bloga jakiegoś totalnego pustaka, który pisał o kobietach jako jedynie przedmiotach seksualnych. Ładnych lub jak sam okreslil ,,pasztetach". Nieraz na różnych forach czytam wypowiedzi i tych rzekomo dobrych chlopcow, ktoruch nie chce zadna i tych niby doświadczonych. Wypowiedzi poniżej pasa. Pierwsi chcą po prostu seksu z ładną jakby była trofeum a drudzy mówią u kobietach jak o seks zabawkach. Jak coś takiego czytam to czuje niechęć a wręcz obrzydzenie.

Tak. Właśnie te kulturowe zależności powodują, że jest jak jest. Wiadomo, że w krajach Arabskich jest przerabane jeśli jest się kobieta ale ja jestem idealstka i ciągle mam nadzieje, ze te nierówności pod względem płci, rasy czy wiary zmienia stopień skrajnego nachylenia. Człowiek to człowiek. Ważne co sobą reprezentuje i czy nie robi krzywdy innym. Ale my zawsze lubilismy się sortować.
Alia01 jest offline Zgłoś do moderatora