Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze kochane pierwiosnki 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 13:55   #46
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
no ja dzis pojde do apteki zapytam czy cos moge noworodkowi dac...

kurde ciagle czekam na te glupia polozna juz 2 tyg mienly od porodu a tej baby ani widu ani slychu... mam wpisane w karte dziecka ze od 2 tyg powinnam podawac mu witamine k i cholera nie wiem czy w aptece bez recepty czy recepte od lekarza czy w ogole co... echh nasza sluzba zdrowia...

moja je co 3-4 h zdarzy sie sporadycznie co 2 czy co godzine... najgorsze u niej jest to ze ona dossie sie do cyca ssie intenstynwie 5 min poczym odpoczywa i od tego odpoczynku czesto usypia ... ja mysle ze juz sie najadla... biore zeby sie odbilo klade spac a mija 5 min prypomina sie jej o cycku i zabawa od poczatku tak z godzine... dzis przynajmniej tak bylo ale po godinie takiej zabawy spi juz 2 h no i miedzy czasie sie jej ulalo...

ja mam na swieta tesciow... zastanwiam sie jak ja pogodze opieke nad dzieckiem i przygotowywanie posilkow.... masakra.. zeby jeszcze moja tesciowa byla fajna czy pomocna a ona rozsiadzie sie a ja bede musiala skakac... ale trudno powiedzialam mezowi e on ma ich zabwiac a jak bedzie trzeba zeby jej powiedzial zeby mi cos pomogla... bo jesli mala mi da cos zrobic to ok ale jesli nie to niech chodziasz ziemniaki obierze czy przypilnuje zupy ... najwyzej obiadu nie bedzie trudno stwierdzilam sama sobie rady ze wszystkim nie dam..
JA dostalam witaminy na recepcie jak wychodzilam ze szpitala
a pozatym to ja tez zcekam na ta babe i juz sie nie moge doczekac jak ja pozegnam moj z dnia zrobil sobie noc bo budzi sie co 3h a w nocy co 1h
majula jest offline Zgłoś do moderatora