Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-05, 11:57   #3699
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
Jestem po 2 bardzo udanej wizycie, więc mogę z pełną odpowiedzialnością polecić. Trafiłam tam z polecenia koleżanki, która od bardzo dawna jest klientką i zawsze ma nienaganne fryzury:

BROADWAY w Arkadach, fryzjer Jarek

Aktualnie reanimuje moje włosy (i przy okazji psychikę!) po masakrze, jaką mi urządziła na głowie fryzjerka osiedlowa - robiąc mi trwałą ondulację. Nie będę się rozpisywać co do tej trwałej, bo żal mi serce ściska, miałam wcześniej takie piękne długie włosy nieskażone farbowaniem itp. (nawinęła na zdecydowanie za małe wałki, trzymała za długo płyn, źle nawijała - full masakra).
Jarek jest bardzo cierpliwy i ma łeb na karku. Mam teraz pięknie obcięte włosy, super linia cięcia dopasowana do mojej twarzy, nauczył mnie je prostować - wyglądam bardzo dobrze zarówno w rozpuszczonych włosach jak i spiętych. Zrobił mi świetną grzywkę, polecił odpowiednie prostownice i płyny/spray'e do układania, nabłyszczania itd. (nic mi nie wciskali w salonie, kupiłam na allegro to co polecił).
Powiem tak, nigdy tak dobrze nie wyglądałam! i w pewnym sensie jestem wdzięczna tej pani od trwałej, bo gdyby nie ona, to bym nie szukała w desperacji kogoś dobrego i nie trafiłabym na Jarka ... Już nigdy nie pójdę do innego fryzjera!
Podstawowa usługa (mycie, cięcie, fryzura) kosztuje 80 zł - POLECAM!
A to mnie zdziwiłaś, bo na temat tego salonu do tej pory czytałam same niepochlebne opinie.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-05-18 o 11:28
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując