Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-08, 15:04   #1849
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam w ogóle kiepskie zdanie o niemieckim rynku kosmetycznym. On jest dobry dla eko-freaków, którym nie przeszkadza to, że te produkty walą na kilometr alkoholem i są lepkie od gliceryny.
Niemcy naprawdę mają biedę, zwłaszcza w temacie bardziej że tak powiem zaawansowanej pielęgnacji twarzy typu kwasy. Ostatnio czytam sporo pochwał polskich kosmetyków, ser z kwasami typu Bielenda, Iwostin, Pharmaceris, blogerzy też zaczęli po nie sięgać np TU. U nas jest naprawdę raj kosmetyczny

A co do włosów, to masz na myśli takie coś jak u tej dziewczyny KLIK?
zaznajomiłam się z postem o Pharmaceris, to miłe, że nasz kraj jest doceniany A co do drugiego linka, to tak, dokładnie to miałam na myśli i te dziwne koki z jeszcze dziwniejszymi spinkami. No nie rozumiem tego Czy aż tak długie włosy z cienkimi, ledwo żyjącymi końcówkami są jeszcze ozdobą? Moim zdaniem nie. Tyle sączy się jadu w blogosferze, że długość włosów ma odpowiadać właścicielce, a nie otoczeniu, a to chorobliwe zapuszczanie jest niekiedy kompletnie niewarte świeczki. Mam wrażenie, że niektórzy nie mogą pogodzić się z tym, że jednak istnieje granica, kiedy to przestaje wyglądać dobrze. Widać to choćby tutaj: http://growbeyondyourlimits.blogspot...1_archive.html
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora