Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-04, 12:41   #4514
PluszowaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z mojej siedziby!
Wiadomości: 23
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Glosna_woda Pokaż wiadomość
PluszowaM - na podstawie zdjęć również opowiadałabym się raczej za latem. Pomadki - pomarańczowa na nie, nude (po lewej na dole) również nie, ciemna po prawej również źle. Czerwona, hmmm, powiedziałabym że być może. Najlepiej w średnich różach.
Natomiast zdjęcia "retro" mówią więcej. Moim zdaniem nie pasuje Ci czerń - ani we włosach, ani w stroju. Zdjęcie z kwiatami (przepiękne!) ma imitować typ czysty, ale widać, że jest bardzo rozświetlone a fuksjowa pomadka nie "podbija" koloru tęczówki, tak jak to się dzieje w przypadku czystych typów.
Z reszą koleżanka tu ma rację - właśnie oczy u Ciebie są letnie. Myślę, że gdybyś spróbowała wrócić do swojego naturalnego koloru włosów to letni typ jeszcze bardziej by się uwydatnił.

Na temat sylwetek się nie wypowiadam, za mało się znam na temacie.
Dziękuję za opinię
Tylko, że na każdym zdjęciu to są moje włosy, nie farbuję
W kruczoczarnych byłoby mi na pewno bardzo źle, tym bardziej, że mam delikatne włosy Na tych zdjęciach oczywiście kolor jest różny, bo też różne jest oświetlenie i tak dalej - na kwiatowym była też złota blenda. Wrzucę jeszcze jedno, gdzie kolor włosów wygląda najbardziej tak jak w rzeczywistości, tzw "surowe" bez obróbki i w neutralnym świetle (tylko tu znów chodzi mi tyko o kolory, bo wysunięta szczęka czy spadziste ramiona też są tu upozowane). Może powinnam pomyśleć o podrasowaniu ich jakimiś czekoladowymi refleksami, nie wiem

Ja myślę, że ta pomadka na tym zdjęciu kwiatowym jest nieco zbyt intensywna po prostu. Myślę, że ciemny róż by jeszcze przeszedł u mnie, ale tyko w wersji zgaszonej, subtelnej. Zbyt intensywne i błyszczące szminki chyba ogólnie wyrządzają mi więcej szkody niż pożytku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg retro17m.jpg (603,8 KB, 39 załadowań)
PluszowaM jest offline Zgłoś do moderatora