Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 22:01   #16
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
Tylko się nie obraź ale jak dobrze liczę to przy 52 kg bedziesz miała niedowagę! Więc co chcesz zrzucać? Ja mam 169 i ważę 67kg chcę dojść do 58kg i nigdy więcej nie przekroczyć 60!!!!!! . Jest ciężko bo już miesiąc na fitnessie i wyniki takie sobie . Muszę jeszcze bardziej ograniczyć jedzonko. A jak chcesz mięśnie to chyba musi być dodatni bilans energetyczny więc raczej nie schudniesz, bo mięśnie najpierw trzeba "zrobić" a potem wyrzeźbić czyli zniszczyć tkankę tłuszczową która się zbudował podczas tworzenia mięśni. Dietę do tego dobrać taką aby na etapie budowy max. umożliwić przyrost mięśni a minimalnie ograniczyć przyrost tłuszczu. A potem przy rzeźbieniu dobrać dietę tak aby zminimalizować spalanie mięśni bo to się dzieje jak mamy ujemny bilans energetyczny a zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Tyle teorii ja na razie jestem na etapie spalania tłuszczu i mięśni także bo jestem na redukcji i do tego ćwiczenia siłowe + aerobowe. Ogólnie mięśni mam trochę :/ i ich nie lubię więc w ogołe mi nie przeszkadza, że mi się spalają. Jednak jak Tobie na nich zależy to kurcze ale strasznie się namęczysz. Pozdrawiam PS. Może pomyśl o jakiś odżywkach typu Geinery i białkowe? Dzięki temu łatwo wyliczyć proporcje B do W?? Taka sugestia .

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


Obejrzałam ten film i o ile mnie mój angielski nie myli to laska po 2 miesiącach P90X i po 30 dniach insanity co daje łącznie hymm.. 3 miesiące tak wygląda?? Wszystko pięknie ładnie tylko niech mi ktoś wytłumaczy gdzie się podziała rozciągnięta skóra po tym obleśnym brzuszysku co na początku pokazali?? Mój chłopak schudł 13 kg w 4 miesiące bieganie+ ćwiczenia siłowe no i dieta do 1500 kal. Ale niestety skóra na brzuchu z którego najwięcej zeszło była jeszcze przez jakieś 4 miesiące nieelastyczna i niejędrna dopiero po kilku następnych miesiącach się wciągnęło. Możliwe, że program sam w sobie jest ok ale ten filmik to wg mnie photo- shop lub coś w tym stylu. Nie dajcie się nabierać na takie opowieści z krypty i nie zrażajcie się jak nie będzie takich efektów jak pokazują w tych filmikach

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------


jeszcze jedno. Obejrzyjcie tan filmik wg mnie jest prawdziwy nie tak jak ten powyżej. :/ http://www.youtube.com/watch?v=drPEP...eature=related i ten http://www.youtube.com/watch?v=zUe-Y...eature=related Jak widać efekty są takie sobie. ALe proszę was ja ćwiczyłam 8 lat kickboxing i kurde ale żeby zrobić mięśnie to jest sztuka tym bardziej u kobiety ja mam ten plus (ja uważam, że minus) że mam za dużo męskich hormonów i mi jest łatwiej nabrać masę niż innym kobietom. Nie wymyślam sobie brałam nawet tabletki z tego powodu :/. Moja siostra od 2 lat trenuje karate, sen-sei mówi, że jest jedną z najlepszych i co...i ma lekki celulit i wcale nie widać specjalnie mięśni za to siłę ma już sporą . Jedynie dzięki czemu można nabrać masy to dobrze rozpisany trening i jedzenie wymierzane prawie, że aptecznie... no i czas... Schudnąć jest łatwo w porównaniu do tworzenia mięśni. Trzeba sobie wyraźnie postawić cel . A no i rzeźbienie jest najtrudniejsze hehe
Nieładnie tak oszukiwac w takim badz razie,bo te filmiki co przdstawilas sa mniej motywujace,tamte przemiany sa spektakularne,a tu prawie niezauwazalne...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując