Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-07, 18:29   #2837
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Perelka801 Pokaż wiadomość
Tequila przykro mi z powodu Twoich problemów😯mam nadzieje ze jakoś Wam się ułoży i się dogadacie....
Jeśli chodzi o AB to moim zdaniem najlepiej jest mieć kartkę z pytaniami. On Cię tak zagada ze połowę możesz zapomnieć 😜napewno to co chcesz osiagnac dobrze z jakimś zdjęciem, dobrze jakbyś przejrzała gdzieś w necie katalog implantów które on stosuje żebyś potem wiedziała o czym rozmawiacie. Wszystko to co Cię dręczy sobie zapisz. On zdecydowanie woli rozmowę niż jakieś maile czy tel potem.
Okres jest przeciwskazaniem u niego ale te pierwsze dni, jakaś końcówka nie, ale to też kwestia Twojego komfortu. Z tego co wiem jest tak ze jak juz masz termin i wszystko i w ost chwili dostaniesz okresu, nie wiem ze stresu czy coś, to nie odwołują operki.
Powodzenia😙

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


Kochana ale to jak rozumiem szwy Ci wyjeli tak? Mi niestety nie i w środę idę od nowa....
P.S. dobrze mu powiedziałas☺
Nie nie, ja mam szwy rozpuszczalne, i nic nie musiał dr usuwać Odkleił tylko opatrunki, pomacał cycuszki, obejrzał blizny i pozwolił się kapać i smarować oliwką już cycuszki i tyle Blizny po drenach mam jakby ktoś mnie taką grubszą igłą ukuł
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora