Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 00:33   #504
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale mnie tu daaawno nie było. W sumie nic się w mojej pielęgnacji nie zmieniło, nie szukam nowych kosmetyków, nie węszę za okazjami/promocjami i pewnie dzięki temu dużo kasy zaoszczędzam.
W sumie przychodzę też poniekąd z prośbą. Ja już tak na poważnie postanowiłam zacząć się malować , ale po ostatnich próbach (jakiś 1 rok temu) zdałam sobie sprawę, że ja się naprawdę na tym kompletnie nie znam. Czy któraś z was mieszka we Wrocławiu i pomogła mi skomponować minimum kosmetyków do makijażu dla kogoś początkującego i pomogła dobrać odcień?
Heeeeej Sekretny Wachlarzu! Kopa lat! Juz sie martwilam ze sie pod ziemie zapadlas. Nie pomoge ci stacjonarnie bo nie mieszkam w Polsce. Jedynie moge ci polecic kilka rzeczy ktore albo polecaja inni albo sprawdzily sie u mnie. A czy tobie zalezy na absolutnie samych naturalkach? W tkMaxx jest teraz troche kolorowki z Bare Essentuals, physicians Formula i innych. Zerknij. Maja np zestaw kredek do oczu, cienie. Lily Lolo wprowadzilo palety prasowane wiec tez warte zakupu dla mniej wprawnych. Ja osobiscie nie lubie cieni mineralnych sypkich bo nie mam nerwow rano odkrecac tych sloikow i wysypywac zawartosc.
Z mascar polecana jest Haushka i Tarte tyle ze ta druga gorzej dostac. Physicians Formula tez jest ponoc super. Ja juz mozesz kupic na iherb np. Wogole na iherb dostaniesz tez mineralne kosmetyki z Elfa bardzo tanio ale z tego co slyszalam to polska firma Anabelle Minerals jest niezla wiec zerknij na ich strone. Maja tez roze. Ehhh nie wiem jak ci jeszcze pomoc. Moze poogladaj jakies tutoriale na youtube. Ewa (Red Lipstick Monster) jest z Wroclawia z tego co pamietam. Ma bardzo przydatne rady na swoim kanale. Przyjmuje tez w jakims studio. Moze tez i prywatnie robi makijaze? Nie mam pojecia. Zerknij na jej rady bo duzo fajnej wiedzy przekazuje.

Jesli chodzi o podklady to dziewczyny chwalily 100%Pure i Living Naturals. Ja ich nie uzywalam. Teraz stosuje podklad w kremie z Raw Skin Ceuticals (duze krycie i mocny mat) naprzemiennie z Yes To Grapefruit w kolorze fair. Dodaje do niego resztke niepasujacego mi kremu BB zeby go wykonczyc. Uwielbiam absolutnie te oba kosmetyki! Cgyba sobie zapas zrobie. Ten pierwszy zamawialam ze strony tej firmy z USA a drugi kupilam w tkMaxx.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora