Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-14, 13:40   #827
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
a ja dziś znów ujrzałam śliczne dziewcze w zaokrąglonej grzywce. o mamo! dlaczego to wygląda tak kusząco??
muszę się wybrać kiedyś do fryzjera żeby ściąć grzywkę na bok, aby mogła sobie dalej swobodnie rosnąć, bo na razie dziwnie sterczy jak jest obcięta na prosto, a ją na bok zaczesuję ;p tak więc troszkę się poświęcić dla dobra sprawy będę musiała, bo cały czas zaczesana ku górze strasznie mnie już nudzi będzie mi to wybaczone prawda? ;D
ja jestem chwilowo zauroczona taka strasznie długą grzywką, gdzie bok sięga do brody a środek troche za połowe nosa i sie ją zaczesuje na bok. Uwazam, ze to idealna opcja podczas zapuszczania. Krok pierwszy byle za brwi, krok drugi-byle do połowy nosa, krok trzeci- broda. No wiec w moich oczach będziesz rozgrzeszona

Cytat:
Napisane przez LegalnaBlondii Pokaż wiadomość
Moja grzywka jest tez niestety w takim stanie. Chciałam lekkości to mam. I z długości też mi nieco poleciała.!
Bylam u innego fryzjera i ogólnie nie jestem zadowolona.
Nie wiem co mi strzeliło do głowki A mam w domu nożyczki fryzjerskie i zawsze robiłam to sama
włosy mi na szczęście szybko rosną.
Ale zapuszczamy !
Przyłączam się do wątku ! A więc witam !
poszłysmy na łatwiznę. albo nie wiem, wydawało nam się, ze profesjonalista wie co robi. A teraz pozostaje liczyc centymetry do celu

wczoraj byłam zła na tą grzywke, ale powoli zaczyna mi się układac, troche ją na bok skosiłam pod kątem ale tylko czubeczki długosci i juz ją odczesuje, bo zaczesac się nie da. Jednak zyskuje powoli coś na kształt formy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując