Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-05, 00:59   #3553
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Lniany nie jest taki tłusty, ale dobrze regeneruje. Goi. Poza tym świetnie działa na włosy
Ja od trzech dni po raz pierwszy stosuję OCM właśnie z lnianym.
Cerę mam normalną w kierunku suchej z tendencją do zapychania (chociaż przez absolutne minimum smarowideł udało mi się to wyeliminować zaskórniki, to jeszcze coś tam jest). Wypryski, czasami podskórne gule tylko z czynników zewnętrznych - czasami przed okresem, alergia, stres, brak snu. Szukałam przede wszystkim alternatywy dla płynów micelarnych do demakijażu.
Na początek zrobiłam mieszankę 10-12% "na oko" w zlewce 25 ml - na razie trzymam w tej zlewce, docelowo zamówiłam do tego butelkę z ZSK, ale już widzę w jakim tempie bym zużyła 400 ml, skoro 25 mi starczy pewnie na tydzień Dopiero później doczytałam, że lepiej w ciemnej butelce, poszukam w aptekach, jak nie, to tymczasowo będę używać opakowania podróżnego z Rossmanna z pompką.

Ale miałam nie o tym - mam wrażenie, że olej rycynowy bardzo osiada w tej mieszaninie - przed użyciem dokładnie mieszam bagietką, żeby to wyrównać. Czy wstrząsanie opakowania za każdym razem wystarczy, żeby oleje się wymieszały?
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując