Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - badanie przyjemne czy ochyda
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 11:31   #16
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: badanie przyjemne czy ochyda

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a Ty z zachowaniem taktu. pierwszy raz będę wredna i powołam się na regulamin, w którym to stoi napisane, aby nie wytykać błędów innym.

EOT

co to tytułu: myślę, że wyolbrzymiasz choć nie wykluczam, że istnieją takie przypadki, kiedy to kobieta chodzi do gina z takich a nie innych powodów
Cytat:
Napisane przez marciszonek Pokaż wiadomość
i biedaczyna będzie zawsze myślała, że skoro nikt nie zwraca uwagi,to pisze poprawnie.
co do tego - to owszem można zwrócić uwagę, że robi błędy ale na PW (regulamin).

Cytat:
Napisane przez gosia1717 Pokaż wiadomość
Witam ponownie mam takie pytanko.Mam przyjaciulke ktura co prawda uroda nie grzeszy,partnerow o ile wiem tez nie ma zaduzo,i tu znalazla sobie wyjscie a mianowicie dosyc czeste wizyty u ginekologa nigdy tego nie powiedziala wprost ale odnosze wrazenie ze jej sie to podoba poprostu sprawia jej to przyjemnosc chodzi do lekaza ktury jest mniej wiecej w jej wieku czyli ma ok 33 lat.I tu moje pytanie czy kturas z was odczuwa jaka kolwiek przyjemnosc podczas badanie ja osobiscie nie znosze tych wizyt.czy to moze sie komus podobac,czy to moze byc przyjemne????
Też mi się wydaje, że trochę wyolbrzymiasz zgadzam się z Alufą... może nie jest aż takim okazem zdrowia jak się wydaje. A może też ma jakiś problem właśnie natury ginekologicznej tylko o tym nie mówi?
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując