Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 13:18   #857
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Czyrałam tak na necie, ale moze opinie te wystawiaja sprzedający roznych rolerów by zniszczyć konkurencję. Zdecyduje sie na ten roler.

A co wit C to moze nakładać tę olejowa a nie kwas askorbinowy??
Kupiłam serum z BU flavo C, miałam lekko poraniona buzię i nałozyłam to serum, zaczeło strasznie szczypać, bable wyskoczyły. Dopiero doczytałam ze nie na ranki.
Teraz uzywam na zdrowa i jest ok... tez 15%.
A Ty sama robisz to serum?

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------



A co to był za stepelek? Gdzie kupowałaś?


Ktos napisał ze trojpepryd stymulowałby produkcję kolagenu.. zamiast wit C, na innych stronach znalazłam ze sam kolagen, ale ten podobno nie stymuluje (jesli sie mylę to prosze mnie poprawić )

Na youtubie wypatrzyłam ze jak uda czy brzuszek to są olejki Alverde w rosmanie. Nadaja sie pod rolkę.

Co moze jeszcze stymulować kolagen pod rolera? Tez nie chciałabym kupować gotowych rzeczy z konserwantami...

na all
teraz znow go stosuje i nic mi nie jest. ladnie przebija skore, pozniej uzywam tylko retimax 1500 ( wszystkiego innego sie teraz boje) i nastepnego dnia wlasciwie nawet opuchlizny nie ma. zaczerwienienie mija juz po 1,5h od klucia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując