Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-10, 18:10   #923
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Widziałam. Wyszły ok.
Co mnie zaskoczyło, to że blondie jest taki ciemny i pomarańczowy Spora różnica między nim a china doll.


Na szczęście creamy u mnie się spisuje. Z tym smużeniem to jest dziwne. Może warto żebyś do Pixie napisała. Trochę jest to jednak uciążliwe. A poza tym podkłady Pixie nie kosztują tak mało, nawet jeśli kupowałaś w promocji
Niestety, przepaść między Blondie a China Doll jest naprawdę duża i przez to wiem, że w LL nie ma dla mnie idealnego koloru. Blondie nie wygląda na twarzy źle. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że całkiem nieźle, ale to przez słabe krycie, wtedy kolor układa się jednak inaczej, niż w przypadku silnie kryjących formuł. Wydaje mi się, że na twarzy po wtopieniu wypada jaśniej niż Pine Nut Amilie. Na lato może mi się sprawdzić, chcąc nie chcąc złapie mnie pewnie delikatna opalenizna, ale ponownie raczej bym się nie zdecydowała. Ale trzeba mu przyznać, że jest trwały i praktycznie niewyczuwalny na skórze.

Na razie nie będę zgłaszała, ale do trzech razy sztuka- jeśli jeszcze raz zdarzą mi się czerwone smugi, to napiszę do Pixie
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując