Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-10, 07:57   #219
allali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez mikaap Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie, czy ktoś z Was używał tych preparatów, które są podane na początku bloga? Zastanawiam się nad kupieniem sobie preparatów Revalid i nie wiem czy będą działać czy nie lepiej pójść najpierw do lekarza, chociaż pierwsza wizyta skończyła się przepisaniem mi żelaza polecanego anemikom ze względu na słabe wyniki. Następną wizytę mam za półtora miesiąca, ale mimo tego, że włosy odrastają to jednak nadal wypada ich sporo i coraz trudniej zakryć plamy, ale z drugiej strony nie chcę na razie używać silnych leków skoro włosy zaczęły odrastać tylko po braniu witamin i żelaza. Może ktoś coś doradzi?
Ja je stosowałam przez 3 miesiące, w moim przypadku efektów zero. Choruję od lutego 2013 roku do dnia dzisiejszego. U mnie okzało się, że łysinie jest od choroby autoimmunologicznej. Dostałam termin do kliniki... Może w koncu się wyeczę. Myślę, że trzeba próbowć wszystkiego.. Chociaż ja osobiście ta kuracją z pirwszej strony zniszczyłam skórę głowy, bo podobno stosowałam te leki za długo...
allali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując