Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-11, 10:22   #3075
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez agatusia88 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny tygrysek

Czy macie problem z malowaniem prawej ręki?
I na odwrót osoby leworęczne?
Zawsze prawa ręka wychodzi mi gorzej, a już nie daj Bóg żebym frencha bez pasków robiła

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Wow - w takim razie jestem pod ogromnym wrażeniem Podejrzewałam właśnie, że najpierw były całe niebieskie, a później domalowałaś białe itp.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------


Niestety nie żartuję... mało bywam na necie... dopiero wieczorami wracam do domu... Teraz już chyba nie będe w ogóle na bieżąco, chociaż będę się starała... Ty ich nie piłuj tylko pomaluj i wtedy będziesz mogła patrzeć
No to nieźle... Nie chce malować, wcieram w macierz tran i wibo, chce dać im troche odżyć... a z resztą nie mam żadnego kryjącego lakieru, a dzięki Lidzi nabrałam inspiracji na długie paznokcie, zajrzyj jak będziesz miała czas na www.nail-art.fr cudowne zdobienia ^^
Przydałby sie opis angielski, z tego co ona tam po francusku pisze to rozumiem nie więcej jak połowe... nie chciało mi sie francuskiego uczyć

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość

Moje "dziełko" sprzed chwili - robiłam zdjęcia krok po kroku, więc będzie na blogu mały tutorial
Super

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
U mnie coś się pogoda spierniczyła... tydzień temu w niedzielę było megaaa ciepło, a w ciągu tego tygodnia tak jakoś ponuro, wietrznie... Strasznie mi się podoba kolor Twego nieba! Daj namiary na niego jak możesz... ;p
No u mnie to samo.. teraz takiego wiatru nie ma ale wczoraj czy przed wczoraj to żywej duszy nie było na zewnątrz..

O ludzie, ten tran jest tak cholernie tłusty... gorzej niż rycyna
jeszcze by tego brakowało jakby mi sie wylało na kołdre
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora