Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-27, 21:26   #1384
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez awitu1112 Pokaż wiadomość
zarówno podkład mineralny jak i kremy bb nakładam pędzlem do podkładu ecotools nr 1290 i do mniejszych poprawek czy do aplikacji pod oczy także pędzelka z ecotools nr 120. Jak dla mnie jest super, choć nie mam porównania z flattopami innych firm. Nie trę mocno, nabieram bardzo niewiele kremu delikatnie stepuję w newralgicznych miejscach, a następnie bardzo lekko rozcieram okrężnymi ruchami tak. W zasadzie bardzo podobnie jak minerały. Do minerałów używałam kiedyś kabuki z sephory ale niestety po 15 latach intensywnego użytkowania zaczął gubić włosie.

A co do zamiany minerałów na bb, to polecam Ci na początek zakupić trochę próbek i protestować która formuła, kolor i firma Ci podpasuje i czy w ogóle warto zmieniać. Ja choć mam swego ulubieńca z Misshy, to ciągle się waham co jest lepsze dla mnie, czy ten krem bb czy mineralny podkład lili lolo.



Ja jakoś też i pomimo że mój krem bb ma SPF43 + PA +++, to i tak kłade pod niego mocny filtr. Tak sobie myslę, że kremu bb to ja na twarz stosuje może kropelkę czy dwie, więc warstwa jest zbyt cienka by stworzyć odpowiednia ochronę. Jakbym chciała nałożyć zalecaną warstwę, to bym miała na twarzy teatralną maskę. fajnie, że filtr w podkładzie jest, ale ja go raczej traktuje jak takie dodatkowe rezerwowe zabezpieczenie. Taka wisienka na torcie, anie podstawowa ochrona.
o dzieki kochana

ale jak dopiero po 15 latach zaczał gubić włosie to i tak bardzo dobrze się trzymał o masz rację najpierw spróbuję próbki.

chcialam w sumie zobaczć jak sie sprawdzą te bb bo tak to tylko minerałków uzywam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora