Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-27, 23:19   #3566
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kwasy lepsze, ale musisz koniecznie wypytać czy poszukać nawet na jakichś forach, czy to godny polecenia gabinet, nie wszędzie robią dobre zabiegi, zdarza się, że oszukują klientów, albo może być brudno.



Mikrodermabrazja, tyle, że domowa to mój najczarniejszy koszmar Próbowałam kilku firm, a także domowej roboty, zakupiłam korund, zawsze z tym samym, opłakanym skutkiem. Zdecydowanie odradzam, nawet, jeśli u kogoś miałby się sprawdzić, to tak z zasady po prostu, największemu wrogowi nie polecam. Musiałam usunąć chirurgicznie znamię/pieprzyk z policzka, bo podszedł krwią, wszystko przez korund, który wbijał się w niego jak mikroskopijne żyletki, a cera wołała o pomstę do nieba przez wiele tygodni, pomimo, że robiąc zabiegi nie miałam na niej żadnych stanów zapalnych.

Kawitacyjny moim zdaniem działa bardziej na pojędrnienie, niż przebarwienia.
rany a dlaczego nie zacząc małymi krokami np. skinoren, serum z niacynamidem, peeling kwasem mlekowym o niskim stężeniu, serum z bielendy nawet mezo serum, effaclar duo z LRP
no ręce mi opadają
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując