Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 00:10   #1040
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - Opalam sie raczej ciezko na czerwono czy rozowo. Odcien opalenizny raczej brozskwiniowy ze zlotawym, mieszanka czerwono-brazowego ze zlotym.


2. Kolor oczu
Oczy zielone z oprawakami ciemnymi i sa zolte plamki. Oprawa sredni blond szarawy


3. Piegi - nie ma. Tylko na nosie po opalaniu.


4. Cera - Nie rumienie sie chyba. SKora, jasna chlodna wpadajaca w czerwien na twarzy.


5. Naturalny kolor włosów - sredni blond raczej myszowaty chociaz jakies zloto moze i by tam przeblyslo (nie pmaietam bo dawno nie widzialam naturalnego


6. Kolor ust dosc jasny rozowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Nie lubie rozu, pomaranczowego, szarego, dobrze czuje sie w zielonym, niebieskim, czarnym, moze byc tez granatowy.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? wole czern, za biela nie przepadam ale chyba nie wygladam zle.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Jakies tam pasuja, niebieski jest ok. Absolutnie nie pomaranczowy czy rozowy. Jak inne jaskrawe to takie w miare, nie zarowki.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
nie potrafie ocenic chyba. Ale nie lubie sie w szarawych czy przygaszonych kolorach.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Wole srebro od zlota. Jesli cieple kolory to rozowy, czerwony, pomaranczowy, zolty (z zoltym nie jest zle) bezowe czy brazowe to nie lubie. Chociaz nie wygladam chyba zle w bezu i brazie. ale musialby to byc soczysty braz a nie jakis przygaszony.

A jesli zimne to niebieski, zielony i czarny to moje kolory.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
-w czarno-bialych wzorach czuje sie okropnie. Jakies czerwono zielone tez mi nie odpowiadaja chyba ze by mialy male wzorki.

lista kolorow niestety nie wiem jaka bo nie wiem skad dziewczyny ja biora
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora