Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 15:15   #2037
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam i padłam . Masz rację - co komentarz, to perła .


Moja syberyjka, która też już odeszła picie z miski uważała za ostateczność. Super była za to każda upolowana woda; ze szklanki, kiedy człowiek się odwrócił, z wazonu, który po konsumpcji niekoniecznie zachowywał pion, z akwarium i oczywiście z kranu. A szafę potrafiła otworzyć każdą, nawet przesuwne drzwi o wymiarach metr na dwa i pół. Cudna była, mój najinteligentniejszy kot .

A i super zakupy oraz gifty .

mój poprzedni kot też sobie sam otwierał taką wielką przesuwną szafę wysoką na 2,75, wskakiwał na półki między ubrania i tam siedział. Parę razy go w tej szafie z rozpędu zamknęlismy ale to jego wina bo mógł chociaż się odezwać że tam jest mądra była bestia z niego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to żegnam się miłe Panie, będę podczytywać na tyle na ile będę mogła, proszę dużo nie spamować
baw się dobrze, kutanguj aż miło i wypoczywaj
amyz jest offline Zgłoś do moderatora