Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-23, 23:40   #29
love_bite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 23
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Cytat:
Napisane przez Teresa1985 Pokaż wiadomość
Moje dziecko miałoby dzisiaj 5 tyg. Mielibyśmy razem fantastyczne święta. A mam takie: dzisiaj mój mąż zarzuca mi że stale smęcę stale coś, że go to męczy i wkurza. A ja poprostu nie skaczę z radości do nieba bo nie mam powodu. Zdecydowałam się na T dla niego. Mam też problemy z ze znalezieniem nowej pracy i wszystko mnie przytłacza. A on chyba chce bym chodziła uchachana od ucha do ucha. Ostatecznie wyszło tak że siedzimy w osobnych pokojach i nie odzywamy się do siebie. Takie piękne mam święta. Morze samotności. On chciałby by wszystko było tak jak przed T. A niestety już nic na gdy nie będzie takie samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Też bym chciała by było jak przed ale już nic nie jest takie samo. Wiele rzeczy mnie nie bawi, nie raduje. Jestem bardziej milcząca. Problematyczny powrót do pracy skutecznie blokuje powrót do zwykłego życia. Niby mamy rynek pracownika a pracę znaleźć nową trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam cię Teresa, z facetami tak jest, mój mąż niby mnie wspiera, ale jak płaczę,. To pyta "czemu płaczesz"? Tak jakby nie wiedział, nie rozumiał, i muszę mu na nowo za każdym razem tłumaczyć, że tęsknię za swoim dzieckiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
love_bite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując